500+ od ITMation

Zyskaj 500 zł i podaruj bezpłatny abonament
wskazanemu przez siebie partnerowi w biznesie!


Nowa promocja ITMation – okazja na przychód i budowanie dobrych relacji.

Polecaj nasze rozwiązania – np. aplikację, z której sam korzystasz w chmurze ITMation lub dowolną inną aplikację czy usługę – partnerowi biznesowemu, przyjaciołom czy członkowi rodziny, który prowadzi firmę.

Jeśli podpiszą z nami umowę na 12 miesięcy obniżymy opłatę za usługi, z których korzystasz o 500 zł, a dodatkowo także nasz nowy klient przez pierwszy miesiąc zostanie zwolniony ze wszystkich opłat abonamentowych.

Dzięki temu nie tylko uzyskasz dodatkowe środki, ale podzielisz się korzyścią z innymi, a to pozwoli zbudować lepsze relacje biznesowe i… międzyludzkie. Pamiętaj, że możesz polecić dwóch, trzech lub więcej klientów – nagrodzimy Cię za każdego z nich.

Co możesz polecić?

Wszystkie produkty i usługi jakie znajdują się w ofercie ITMation. Mogą to być zarówno aplikacje dostarczane w abonamentowym modelu chmurowym (np. Subiekt GT), środowisko wirtualne dla innych systemów ERP (np. Enova, SAP BO) czy profesjonalne usługi ITMation.

Jak dokładnie to zrobić?

Przekazujesz informację o możliwych korzyściach i zaletach płynących z korzystania z chmury IT. Gdy uzyskasz zgodę zainteresowanego, podaj nam NIP nowego podmiotu oraz dane odpowiedniej osoby ze strony potencjalnego klienta – skontaktujemy się z nim w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Gdy dojdzie do podpisania umowy z nowym podmiotem, dostaniesz nagrodę.

Jak odbierzesz nagrodę?

W następnym miesiącu po podpisaniu umowy przez poleconego klienta pomniejszymy Twoją fakturę o kwotę 500 zł. Faktury będą rabatowane aż do wyczerpania wartości nagrody.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 15.01.2019 (data uruchomienia usług dla nowego klienta).

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie promocji.