Usługi chmurowe

DLA KOGO?


Dla producentów systemów i firm wdrożeniowych – zapewniamy dostępy do elastycznej platformy hostingowej wzbogaconej o dodatkowe usługi chmurowe, jako narzędzia do oferowania usług zdalnych dla klientów.


dla osób prowadzących mobilną sprzedaż bezpośrednio u klienta

 

Dla firm, które chcą zredukować koszty utrzymania systemów IT

 

Dla firm, które potrzebują nowych rozwiązań informatycznych i chcą uniknąć kolejnych zakupów infrastruktury i aplikacji.

Nie inwestuj, korzystaj!

Zazwyczaj, gdy potrzebujesz jakiegoś rozwiązania IT kupujesz je inwestując spore sumy. Duża wartość inwestycji związana jest często z przeszacowaniem skali bo kupujesz licencje aplikacji, serwery i pozostałą infrastrukturę na wyrost, pod docelową funkcjonalność. Po zakupie musisz jeszcze to wszystko utrzymać, co dodatkowo wiąże kapitał. Tymczasem, nader często, po krótkim czasie używania okazuje się, że nie do końca masz to czego obecnie potrzebujesz bo zmieniły się realia, w których funkcjonujesz, bo podjąłeś nowe wyzwania.

Czasem w ogóle rezygnujesz z zakupu bo oszacowane koszty nie są akceptowalne. Musisz zrezygnować z rozwiązań, które byłby by pomocne w rozwoju.

A gdyby tak zmienić podejście? Inwestować w IT tylko w odpowiedniej skali, tylko kiedy to niezbędne. W pozostałych sytuacjach korzystać z rozwiązań w formie usługi dostępnej praktycznie od ręki, usługi dostosowanej do aktualnych potrzeb, usługi, którą elastycznie dostosowujesz do swojej organizacji.

Co oferujemy?

Dostęp do rozwiązań informatycznych usprawniających twoją pracę, twój biznes, twoje kontakty z klientami, twoje bezpieczeństwo i twoich danych. Nie inwestujesz niepotrzebnie środków, na zakup rozwiązań bez gwarancji pewności ich działania. Korzystasz z rozwiązań IT w chmurze, w elastycznej formie, z wymaganą w danej chwili wydajnością i skalą, elastycznie rozliczanych i dostępnych zawsze, kiedy ich potrzebujesz.

Systemy i aplikacje on-line – Produkujesz, wdrażasz, dostarczasz do klienta systemy i aplikacje? Chcesz się uwolnić, ty lub twój klient, od konieczności zakupu i zarządzania sprzętem, w tym serwerami, niezbędnym do implementacji wdrożenia? Skorzystaj z dedykowanych dla wdrożeń systemów ERP wydajnych i bezpiecznych serwerów wirtualnych. Wprowadzisz siebie i swojego klienta w elastyczny świat korzystania z IT i koncentracji w 100% na własnym biznesie.

Zewnętrzne usługi IT?

Już prawie sto lat temu Henry Ford twierdził, że ‘’Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.’’ Właśnie dlatego warto postawić na IT outsourcing i przekazać obsługę IT świetnie wykwalifikowanym pracownikom ITMation. Identyfikujemy potrzeby klienta i dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obsługi IT w Twojej firmie, chcesz dokonać wirtualizacji aplikacji czy wreszcie interesuje Cię outsourcing administratorów, odpowiemy na każde wyzwanie. My dostarczamy specjalistów i know-how, Ty zajmujesz się prowadzeniem swojej działalności biznesowej.

Nasze priorytety

  • Przejrzystość działań. Ze względu na specyfikę outsourcingu IT wszystkie działania muszą być wyraźnie i szczegółowo określone, już przed rozpoczęciem współpracy. Mamy świadomość, że o naszej wiarygodności świadczy każdy zrealizowany przez nas projekt czy obsługa IT i jest to jedyna droga, by dostarczyć najlepsze dedykowane rozwiązania biznesowe.
  • Pasja. To błysk w oku człowieka mówiącego o swojej pracy. Dla nas jest bezcenny, dlatego specjalizujemy się w szukaniu specjalistów IT, którzy zaangażują się w projekty klientów z całą mocą i entuzjazmem. Nie jest to łatwe, jednak wiemy, że to przede wszystkim dzięki motywacji, pracownicy są w stanie zapewnić ciągłość i sukces każdego projektu.
  • Wiedza i doświadczenie. Kwestia kompetencji w branży IT jest dla nas priorytetem. Jedynie wysoko wykwalifikowana kadra ekspertów może zaproponować naszym klientom taki model obsługi IT, który wykroczy poza granice stricte techniczne… oferując znacznie więcej, niż samo rozwiązanie. Implementacja każdego projektu IT jest poprzedzona wieloetapową analizą wymagań firmy, po niej przychodzi czas na właściwie działanie.
Hosting systemów zarządzaniaObsługa IT w Twojej firmie
Przemysław Karwowski
Opiekun Klienta
+48 71 718 37 02

Co zyskujesz?


Otrzymujesz możliwość korzystania z rozwiązań IT wspomagających Twój biznes bez przytłaczających inwestycji.


Przydzielasz usługi pracownikom i kontrahentom według bieżących potrzeb i tyko na niezbędny czas.

 

Za wszystko płacisz w elastycznej, abonamentowej formie

 

Chronisz tym samym swój budżet przed zamawianiem i opłacaniem z góry rozwiązań informatycznych, których nie masz okazji sprawdzić.

Z rozwiązaniami chmurowymi działasz zawsze z narzędziami i w skali dostosowanej do twoich bieżących potrzeb!

Zamów wycenę!
Hosting systemów zarządzaniaLifesize wideokonferencjeMicrosoft CloudSophos CloudBackup na żądanie (Veeam)