Usługi programistyczne

DLA KOGO?


Dla firm, które poszukują specjalistów pod określony projekt


Dla firm, które chcą obniżyć koszty związane z payrollem i kadrowością

 

Dla firm, które wymagają stabilności rozwoju procesów

 

Dla firm, które chcą obniżyć koszty procesu rekrutacyjnego

DLACZEGO WARTO ?

IT outsourcing jest skutecznym sposobem, by zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy. W ITMation wiemy, że zewnętrzne zlecanie usług informatycznych jest odpowiedzią dla tych firm, które szukają dobrych rozwiązań i zmotywowanej, mobilnej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Zewnętrzne usługi IT podnoszą jakość procesów i pracy, zmniejszają ryzyko, a przy okazji w wielu przypadkach obniżają też koszty działalności.  Dla Twojej firmy oznacza to nie tylko wyraźną redukcję kosztów, IT outsourcing pozwali Ci się skoncentrować na tym, co dla Ciebie najważniejsze – na prowadzeniu właściwej działalności biznesowej.

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Outsourcing kadry IT

Nowoczesne technologie w rękach najlepszych fachowców, wybranych za Ciebie, pod kątem ich skuteczności. Dzięki tej strategii biznesowej, możesz czasowo powiększyć zespół o odpowiednich informatyków, bez troski o koszty rekrutacji. ITMation tworzy całe zespoły projektowe lub dostarcza pojedynczych specjalistów.

  • Outsourcing projektów

To przede wszystkim wymierne efekty. Zdefiniowanie SLA (Service Level Agreements) pozwala na kompleksowe i rzetelne przygotowanie oraz wykonanie projektu IT – od analizy biznesowej, przez realizację, aż po wdrożenie i wsparcie na każdym etapie funkcjonowania.  Możliwy jest outsourcing całego projektu, jak i jego określonych części czy modułów. Niezależnie czy poszukujesz dedykowanych aplikacji, rozwiązań mobilnych lub potrzebujesz zaprojektować od początku i wprowadzić w działanie, lub zmodernizować / zintegrować istniejący system – my zapewniamy gotowy produkt.

  • Aplikacje Dedykowane

Aplikacje dedykowane to rozwiązania tworzone indywidualnie, dostosowane do specyfiki danej działalności. To oszczędność czasu pracowników, redukcja kosztów związanych z wykonywaniem danego procesu lub czynności, wzmocnienie sprzedaży i usprawnienie zarządzania w firmie. Ty definiujesz swój problem, my przeprowadzamy analizę wymagań vs możliwości i przedstawiamy Ci projekt rozwiązania.

JAK PRACUJEMY?

Ty przedstawiasz wymagania swojej firmy, my wysyłamy naszych analityków, ponieważ każdy, skutecznie zrealizowany projekt wymaga jasnego zdefiniowania wszystkich etapów produkcji.  W ITMation pierwszym etapem jest analiza biznesowa wymagań klienta, kolejnym dobór specjalistów IT o odpowiednich kompetencjach, następnie przechodzimy przez fazę testów próbnych i przedstawienie propozycji rozwiązania. Później przechodzimy do właściwej realizacji i implementacji projektu. Twoja firma otrzymuje wsparcie techniczne na każdym etapie działania, a także opiekujemy się projektem już po jego zakończeniu.  Jesteśmy dokładni i precyzyjni, bo tylko bezwzględna jakość naszych rozwiązań może nas odróżnić od konkurencji.